Logo
Çalışma saatleri: Pzt / Cmt.: 09:00 - 19:00
İletişim hattı: 0532 293 92 16

Bizi Daha Yakından Tanıyın

25 Yıllık Tecrübe

    Zirve Oto Anahtar ve kayıp yedek anahtar, anahtar tamiri vs. çözümleri uzun yıllardır anahtar ve kilit sektöründe hizmet vermektedir. Kalite ve güvenin doğru adresi olmayı benimsemiş sektörel hizmet alanında birçok başarıya imza atmıştır.

Birçok araç kumandasının değişimi ve tamiri Zirve Oto Anahtar tarafından yapılmaktadır. Kilitli oto açma, Kayıp oto anahtar yapma, Oto anahtarı yedekleme, Bariyer ve Garaj kumandası yapma, Kırık oto anahtarı değiştirme, Anahtar kablarını değiştirme veya yeniden programlama, Transponder (immobilizer) anahtar programlama, Arabadan anahtarı çıkarma hizmetleri verilmektedir.

Bizi Daha Yakından Tanıyın

Yeni Nesil Ekranlı Anahtar

Dokunmatik Anahtar Sahibi Olmak İster Misiniz ?

Arabanızın anahtarı yeni nesil dokunmatik anahtar olsun istiyorsanız, tek yapmanız gereken zirve oto anahtar ile iletişime geçmeniz. Siz isteyin biz yapalım.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ruhsat sahibi aracın yanında olması şartı ile mobil servisimiz yönlendirilir ve anahtarlarınız aracınızın başında işlenirkodlanır, teslim edilir.

Yedek anahtar işlemi için iş yerimize gelmeniz gerekmektedir. Mevcut ve yedek anahtarınız kodlanır, eğer ki kaybolan anahtarınız var ise sistemden silinir.

Kaybolan, çalınan veya bozulan anahtarlarınız yeni anahtar yapımı esnasında sistemden silinir. Ancak kaybolan veya çalınan anahtarlarınız manuel olarak sadece kapılarınızı açar. Bunun önüne geçebilmek için dilerseniz kapı şifreleri sökülür ve yeni bir algoritma ile şifreler dizilir. Aracınız sadece sizin sahip olduğunuz anahtarlar ile mauel olarak açılacak hale getirilir.

Yönlendirdiğimiz mobil servisimiz aracın yanına gelerek arızalı olan kontağı söker. Gerekli işlemler ( tamir-değişim ) yapıldıktan sonra tekrardan aracın başına gelerek kontağı takar.

Mobil servisimizi sizlerin yanına yönlendiriyoruz. Ustalarımız kapıya herhangi bir zarar vermeden maymuncuk ile kapınızı açar. 

Bizimle İletişime Geçin, Sizi Arayalım

Aklınıza takılanları cevaplamak ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sizi arayacağız...